Obserwatorzy

środa, 24 sierpnia 2011

Mega Park...

Na początku z innej beczki chciała bym polecić wam bloga" ręczny chaos "i zaprosić do konkursu http://recznychaos.blogspot.com/2011/08/konkurs.html?showComment=1314188679155#c8865498599102574665

:)

A teraz kilka zdjęć z Mega parku a głównie chyba Dinusie (mój synek jest na etapie dinozaurów ) :)O samym parku nie będę się rozpisywać wszystko można znaleźć na ich stronie :

Polecam serdecznie wszystkim i jest to atrakcja i dla małych i dla dużych. My planowaliśmy pojechać juz od jakiegoś czasu od kiedy nasz mały jest na etapie dinozaurów. Mieliśmy jechać sami ale akurat dowiedziałam się o organizowanej wycieczce więc pojechałam z małym sama z wycieczką i teraz jestem bardzo zadowolona bo dzięki temu mieliśmy przewodnika wiec wszedzie nas oprowadzil, bardzo miły pan , dzięki niemu obejżeliśmy chyba wszystkie pokazy i zwiedzilismy kazdy zakamarek parku , a wiem od rodziny ktora byla wczesniej tam z dziecmi oni na wiele atrakcji nie trafili bo poprostu o nich niewiedzieli albo ich nie znaleźli, wyszło taniej pomimo ,że płaciłam i za siebie i za małego a niema jeszcze 3 lat (skończy w październiku) i pomimo że się bałam że jest za mały to wcale tak nie było bardzo sie ze wszystkiego cieszył chetnie ogladał pokazy. Najbardziej podobali mu się kowboje którzy strzelali , domki flingstonów i ich samochody nie chciał  stamtąd iść i oczywiście dinozaury. I rzecz jasna przywiózł ze sobą dinozaura figurkę z którą się teraz nie rozstaje i gniotka małego który wyląduje w mojej torebce bo ja lubię takie  "odstresowywacze" hehe .
No ok więc napiszę mniej więcej co my robiliśmy tam. Więc : było odkopywanie dinozaura (zabawa w archeologa ) , dojenie sztucznej krowy (kolejna rzecz z czego mały był zachwycony), kopalnia złota , gdzie za odnalezienie złota dzieciaki dostawały niespodziankę, przejażdżka: dino wozem , bryczką, i kolejką, można było za 3 zł przejechać się koniem, masa żywych zwierzaków, kozy i konie bardzo chętnie dawały się głaskać i karmić, wielka zgraja ryb do karmienia naprawde wielka zgraja, pokazy z lucky luck-a i daltonów , pokazy na koniu itd. posiłek cieply, gry i zabawy , zwiedzanie safari krainy bajek i ruchomych dinozaurów, i jeszcze masa atrakcji dodatkowo płatnych ale wcale nie dużo, myślę że tam jest coś zawsze na każdą kieszeń i pamiątki tez nie miały wcale cen z kosmosu także każdy mógł sobie coś kupić, aha i jeszcze był taki "plac zabaw dla dzieci" kryty z piłeczkami itd. no i żywe mini zoo z wielbłądem itd.. , także bardzo głośni kowboje i Indianie i Meksykanie. :) My jesteśmy naprawdę zadowoleni z wycieczki i byliśmy też mega padnięci cały dzień zwiedzania i zabaw i pokazów, które są co kilka minut. Na naszą 2-ę ze wstępem, przejazdem,wszystkimi atrakcjami i pamiątkami i jedzeniem i piciem itd... wyniosło nas ok 100 zł nie wiecej niż 110 :) więc wydaje mi się że to nie jest tak wiele za tyle atrakcji przejazd i posiłek i pamiątki. a mamy tam około 70 km. 

A wrażenia i wspomnienia !!!! BEZCENNE !!!! :)

Mam nadzieję ,że nie zanudziłam nikogo na śmierć hehe pozdrawiam i chciałam jeszcze podziękować za wszystkie komentarze i miłe słowa , za nowych obserwatorów i za coraz więcej odwiedzin. 
I chciałam zapowiedzieć ,że rozmyślam juz o zorganizowaniu candy bo bardzo mi się to podoba i chciała bym kogoś obdarować ale co i jak to jeszcze nie teraz i jeszcze trochę zanim się warunki do zorganizowania spełnią , jeszcze nei jestem pewna ile to bd musiało byc odwiedzin i ile obserwatorów. Ale jak już to przemyśle to napewno dam znać :)


1 komentarz:

  1. Initially there is only one Dark These types of, the actual hublot replica sale however the selection had been broadened to incorporate the azure bezel choice. The initial rolex replica types of selection had been curved away, virtually in the last second, through this particular Dark These types of Dark, that has already been probably the most appealing from the 3. However the existence from the unique replica watches had been a good abnormally brief 1. Fewer than half annually later replica watches uk totally overhauled the actual Dark These types of collection, ceasing manufacturing of the extremely youthful Dark These types of Dark, that we've arrived at phone the actual "Classic" at Classic in order to distinguish this in the more recent design. Consequently, the actual Dark These types of replica watches sale the actual rarest contemporary Tudor, as well as that's not really eliminated undetected inside a manufacturer that is a popular amongst enthusiasts.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...