Obserwatorzy

sobota, 10 września 2011

Podkładki Decoupage na prezent

Na początek bardzo dziękuję wszystkim odwiedzającym, komentującym , obserwującym, witam nowych obserwatorów i komentatorów no i nowe uczestniczki candy :) niezmiernie mi miło z tego powodu :) Dziękuję Wam bardzo za to ,że tutaj zaglądacie :)


No więc zdjęcia są masakra ... nie oddają relnego wyglądu podkładek... tył z różami na żywo wygląda zupełnie inaczej... są bardziej czerwone i nie widac tej otoczki tylko złocenie ... a filiżanki są dużo wyraźniejsze na żywo a złocenia nie sa takie mocne tylko delikatnie się złocą i błyszczą ... ale to przez to takie zdjęcia ,że robiłam je na szybko wczoraj wieczorem późnym , bo wczoraj je skończyłam i jeszcze tego samego dnia wybyły do mamy mojego kochanie . tak więc cała zielona kolorystyka , którą na zdjeciach też słabo widać była pod nia .

Poza tym co dziś wam we wszystkich postach pokazuję to jeszcze robiłam coś na wymiankę jesienną i coś dla M(aniek) ,która upolowała licznik 1000 wyświetleń. To nic takiego mały drobiażdżek ale pokażę dopiero jak już dotrze do właścicielki :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...