Obserwatorzy

sobota, 3 września 2011

Podobno szkło się tłucze na szczęście ;)

No więc na początek ... stłukłam dziś szklankę ... zrzuciłam ją z parapetu tak jak doniczkę (którą uratowałam) ale szklanka w drobny maczek... ale podobno szkło tłucze się na szczęście więc mam nadzieję ,że ta szklanka się właśnie na szczęście stłukła... no ale nie o tym ...

Mały patencik:
Chcę wam w związku z tym podpowiedzieć mały patent .. nie wiem pewnie część go zna... więc aby pozbierać maciupeńkie kawałeczki szkła warto użyć ... KROMKI CHLEBA, przyciskając do miejsc gdzie leżą szkła wcisną się one w chlebek i wszystko będzie zebrane bez pokaleczenia się :) dla mnie to bardzo pomocny patent ... bo nie chce mi się odkurzacza wyciągać a zawsze mam jakiś "stary" kawałek chleba ....

Ok dosyć tego hehe a teraz pokażę wam co jeszcze zrobiłam:) już na zamówienie dla córeczek mamy mojej koleżanek ... (niestety nie ja robiłam zdjęcia ... więc kolory odbiegają no i się flesz odbił)


Mam do was pytanie czy jest jakiś sposób żeby się zdjęcia nie odwracały do góry nogami ?? czy tylko wrzucać je przez picasę??

I karteczki an urodzinki psiapsiółki i siostry Marcina :)


Jak wam si podoba wykorzystanie deco... do kartek ?? na pierwszej kartce właśnie tak zrobiłam, dalej testuję różne metody i różne formy wykonania :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...