Obserwatorzy

niedziela, 11 września 2011

Quilling

zawieszkę tę zgłaszam na wyzwanie szuflady : http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2011/09/otworz-szuflade.html?showComment=1315682951144#c4045332217522092333

to moje pierwsze quilling ... napewno będzie tego więcej bo bardzo mi się spodobało ... i sprzet do quilling jest kolejną rzeczą na mojej liście :)
Zamówiłam serwetki do deco i jestem na etapie szukania gdzieś tanio przedmiotów do zdobieni :) potem coś do scrapowania do quiling jakieś różne dodatki do wszystkiego , modelina , zestaw wielki koralików i jeszcze różnych elementów biżuterii... coraz szybciej chcę kupić laleczkę ... jej no zakochałam się w nich :) no i modelina jeszcze ... i farbki akrylowe i takie inne do malowania... nie mówiąc o tym ,że marzy mi się  mega wielki zestaw pasteli suchych i moje lista jest jeszcze mega długa jesli chodzi o rzeczy do hand made .... heh
Nie mówiąc o tym ,że w październiku wychodza moje wyczekane upragnione the sims 3 zwierzaki .... jestem mega maniaczką hehe jeśli jeszcze o tym nei wiecie :D:) stara ze mnie krowa ale simsy kocham i teraz zakochalam sie w lalkach :D cofam sie chyba :D:) a no i jeszcze mały ma urodzinki ostatniego października :)
A coś mi bidulek zachorował jutro idę z nim do lekarza... tak więc nie miałam dziś juz na nic czasu ani siły ... a plany miałam wielkie ... ale przygotowałam juz wszystko do wysyłki na wymiankę kawową wiec jutro mam zamiar ją wysłać :) pozdrawiam serdecznie :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...