Obserwatorzy

niedziela, 4 września 2011

Sexi Karteczka

Jeju mam tylko nadzieję ,żę moje kochanie tutaj nie zajrzy :) a wiem ,że juz z ciekawości raz nie wytrzymał , chociaż prosiłam i mówiłam ,że to moje prywatne miejsce, mój blog, nie dla niego ( a to dlatego ,żebym jak będę wściekła na niego mogła sobie napisać co chcę... heheh itd itp. i dlatego miał tutaj nie zaglądać...) ale on cwaniaczek nie wytrzymał i podejrzał adres na poczcie i już zerknął . Ale mam nadzieję ,że teraz zajęty swoją pracą nie będzie miał czasu podglądać mojego bloga :) i tego posta bo ja już nie wytrzymam i muszę wam pokazać jaką kartkę zrobiłam  mu na "dzień chłopaka" hehe może już nie jest młodym chłopakiem ale ja tam o nim będę pamiętać i do kartki dostanie jeszcze coś innego. :)
A oto i kartka :):
 Najgorsze było przyklejenie czerwonego materiału do kartki :) ale jakoś podołałam :) tutaj tak nie widac materiał jest jakby przeźroczysty czerwony lekko koronkowy a pod spodem jest jeszcze czerwona tekturka :)
A jutro najpierw sprzątanie ... a trochę tego będzie... potem farbowanie 
włosów.. paznokcie .. porządek w zdjęciach ... obiecana jeszcze jedna deseczka z dziurkami i myszką... i szykowanie się na poniedziałkowy egzamin....
jeśli jutro nic nie zdążę zrobić ... żeby to pokazać to postaram się pokazać wam czym jeszcze się zajmuję poza tym co już pokazałam :)

Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i odwiedzanie mojego bloga :) no i za coraz to nowe uczestniczki candy.

A i pochwalę się ,że już jestem w połowie czegoś na wymiankę jesienną :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...