Obserwatorzy

poniedziałek, 19 września 2011

tam tam ta dam ...

Popatrzcie jakie piękności dostałam dzisiaj od CyberJulki zajrzyjcie do niej koniecznie jesli jeszcze tego nie zrobiłyście ... :) klik :
A oto piękny obrazek na pięknej sztaludze , z której Tośka ( bo tak będzie miała na imię moja lala :) ) będzie zachwycona takich jest idealnych rozmiarów :) najprawdopodobniej jak wszystko pójdzie tak jak jest planowane to jutro najpóźniej wieczorem będzie już cała kwota na małą Tosię .... i już na 99 procent wiem jak będzie wyglądać :) prawie już zdecydowalam , ale teraz zobaczcie jakie cudowności :
ta da dam :) nieprawdaż ,że mistrzowsko wykonane :) no i najcudowniejsza mulina na świecie , ręcznie farbowana przez CyberJulkę :) boskie boskie boskie :) jeszcze raz bardzo Ci Paulinko dziękuję :)
ale ze mnie szczęściara co nie \?:)

A co do Tosi to zrobiłam trochę rzeczy z modeliny ... mam jeszcze masę pomysłów ale nie wszystko zdążyłam , ale zdjęcia pokażę Wam jutro bo dziś nie zdążę ich już pomniejszyć ... bo jeszcze chwilę i przyjedzie M. i jutro jak już będę pewna jak będzie wyglądać Tosia pokażę Wam zdjęcie z internetu :) ale się cieszę już się doczekać nie mogę :) a simsy zwierzaki niech się nie martwią przybędą miesiąc po Tosi jak dobrze pójdzie hehe czyli jakieś 20 dni po premierze hehe więc nie tak źle. Hehe wiem gadam jak bym miala 13 lat :) ale ja kocham simsy nic na to nie poradzę !!! i Kocham już moja Tosię :) chociaż jeszcze jej nie mam.

Aha i wyslałam dziś już prezenciki na PODAJ DALEJ :) tak więc Olcikk i Maja możecie się niebawem u siebie ich spodziewać :) a zdjęcia pokażę jak już dziewczyny dostaną :) mam nadzieję ,że chociaż troszkę im się spodoba bo dylemat co zrobić itd... miałam nielada...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...