Obserwatorzy

sobota, 8 października 2011

Przedszkolaczek

Najpierw pokażę Wam co stworzył mój synek ostatnio w przedszkolu hihi oczywiście jestem z "pięknej " pracy dumna piękno to pojęcie względne no a dla chyba każdej mamy prace jego dziecka są najpiękniejsze :)
jabłuszko 
 Prośba ....
 A to moja praca do przedszkola na prośbę wychowawczyni grupy małego no i tu moja prośba do Was
no bo nie wiem dawno nei malowałam , akwarelami maluje .. prawie nigdy... no i wole pastele niz farby ...
no i boje się ,że "to nie to" więc moja prośba jest taka żebyście to wy się "świeżym okiem " wypowiedzieli co zmienic moze calkiem inaczej zrobic itd... jak klikniecie to się powinno powiększyć


Miała być Pani Jesień i dzieci zbierające kasztany ... to obrazek na brystolu a 1 akwarelami , dla grupy 3 latków więc starałam się aby i dzieci i wszystko było dość proste i nie miało zbyt wielu elementów... i tym bardziej mi było ciężko bo juz dawno nie rysowałam / malowałam ludzi .. takich " kreskówkowo " uproszczonych , no i oczywiście o żadnej perspektywie co do kasztanów i dzieci nie ma mowy bo kasztany musiały by byc z tyłu malutkie a mają być widoczne. 


A poza tym to zostałam wyróżniona przez zajączka : klik 
dziękuję i bardzo mi miło bo to moje pierwsze wyróżnienie :) 

No i zgodnie z zasadami muszę napisać 7 rzeczy o sobie :
1. Jestem mamą Kubusia który 31 października skończy 3 latka i jest najwspanialszym dzieckiem i największym łobuziakiem  :)
3. Jestem maniaczką zarówno książek jak i filmów 
4.w tym roku skończylam 4-o letnie liceum plastyczne o profilu fotografia artystyczna ( bez żadnego "kiblowania" jak by ktoś pytał- to jedyne 4 -o letnie liceum bo mam zawód jak po technikum) 
5. Mieszkam na Warmi i Mazurach
6. Jestem nerwusem , ale potrafię też mieć duuużo cierpliwości
7. Moim największym marzeniem jest ukończenie studiów o profilu który pozwoli mi na pracę jako nauczycielka w szkole :) bo kocham dzieci i chce mieć pracę z pasji !!!

Teraz powinnam nominować 16 blogów ale ponieważ obserwuję 209 blogów i do wszystkich zaglądam wszystkie podziwiam i komentuje zawsze (przynajmniej się staram) wszystkie nowe posty, to nie potrafię niestety wybrać bo musiała bym nominować wszystkich a część z Was nie chce być nominowana a część juz była :) tak więc wszyscy chętni na nominacje mogą napisać chęć w komentarzu i zostaną przezemnie nominowani :) Mam nadzieje ,że nikt sie za to na mnie nei wścieknie :) 
a zasady są takie : 
Wyróżnione osoby proszę o umieszczenie na blogu posta, w którym podacie:
- kto Was wyróżnił :)
- 7 rzeczy o sobie
- 16 wyróżnionych przez Was blogów wraz z linkami i poinformować wyróżnione osoby w komentarzach
- wkleić ten "wyróżnieniowy" obrazek

Dziękuję Wszystkim odwiedzającym mój blog i komentującym , i witam wszystkie nowe osoby :)

A na Tosiowym blogu dzisiaj nowy post i możecie zobaczyc we wczorajszym jaka Tosia jest w rzeczywistości malutka :

1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...