Obserwatorzy

piątek, 20 stycznia 2012

Moje "Firmowe" babeczki ... i jeszcze dzień babci ...

 Tak więc pozostając jeszcze w klimacie dnia babci  i dziadka... takie magnesy zrobiłam dla Agi :
zdjecia i dzieci są jej ;)
 a tak my przygotowaliśmy niespodziankę dla babć i dziadka ... a babeczki piekliśmy z przepisu Dusiowej Kuchni
i serdecznie polecamy :) całą stronę i wszystkie przepisy

 mamy dużo babć i prababć :) więc piekliśmy dużo babeczek :)
 trochę nam się rozlały ale to przez to jak je ustawiliśmy ciasno i bez specjalnej formy no i jeszcze ja miałam tak zwariowany dzień, że strasznie się śpieszyłam i przyśpieszałam trochę pieczenie więc nie dałam im wyrosnąć ;) ale wyszły pyszne i juz prawie zniknęły :)

 tak tak wiem że nie te kolory bmw ale nie mieliśmy innych :D:) - a co do tego no to właśnie pisałam nie dawno, że M. nagle podjął decyzję o sprzedaży auta i je od razu sprzedał ... no i kupił nowe .. bmw co do samej marki ja mam mieszane uczucia bo kojarzy mi się nie najlepiej ale sam samochód jest naprawdę fajny ... no i babeczka rzecz jasna dla niego :D a takie jeszcze karteczki zrobiłam :) na podobę tej pierwszeja to moja "firmowa babeczka" ;)

1 komentarz:

  1. To show the movement and operation of sophisticated machinery metal aesthetic full hollow self jazz replica watches uk gives full hollow gentleman temperament and Zoran watch confident demeanor, elegant ladies breitling replica sale and a different kind of charm. Has more than three days power reserve of replica watches sale movement, so the appearance of the classic atmosphere of freedom of spirit automatic mechanical rolex replica uk is more durable and reliable, so watch at idle weekend is still running. Tour in swiss replica watches also starting a new series of khaki field double calendar, which is mounted on the same series of 2017 replica watches independent movement, also has a power reserve of more than three days, is a calendar, rolex replica uk double calendar display the sweep of the watch.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...