Obserwatorzy

wtorek, 15 maja 2012

Ujawniam się ;p

jak już wspomniałam w poprzednim poście ( w którym tosia była wędkować )- zapraszam także więc do poprzedniego posta kto nie widział Tośki w akcji :)

robiłam ostatnio na studia pracę , prezentacje ze zdjec ... temat polegał na pokazaniu w jakis sposób czegos co dla nas jest wazne jakis naszych wspomnien itd. ja robiłam mini szufladkę , która potem będzie dla lalki nowej :) ale dzis nie o tym , no wiec w tej szufladce są zdjecia a do zdjec jest ta prezentacja , no i zawarte sa w niej wszystkie moje najwazniejsze wspomnienia , od dzieciństwa mojego az do teraz, są to bardzo prywatne zdjecia , niektórych nienawidze hehe i nie nawidze siebie na nich ... wiec bardzo dlugo zastanawiałam sie czy wogole Wam udostepnic ;p ale stwierdzilam ze raz sie zyje ... a zdjecia leca dosc szybko i udostepnilam na Yt ale tylko można obejrzeć klikając w link w tym poście :

http://swiatzwyobrazni.blogspot.com/2012/05/szufladka-minii-ja-w-caej-odsonie-p.html


tak więc jesli ktoś jest mnie ciekaw ;p :) no i różowej szufladki lalkowej wykonanej przezemnie to zapraszam na ten post powyżej :)


dziękuje przepraszam do widzenia


p.s musze netbooka oddac na gwarancje i do tego jeszcze od laptopa zasilacz na gwarancje .. wiec zostalam na łasce komputera taty jak jestem u rodziców i komputera mojego M. jak jestem u siebie ... wiec jednym slowem masakra ... do tego mam tyle na glowie ze na nic nie mam czasu ani siły.
więcej szufladki po kliknieciu na powyższy link :)

7 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...