Obserwatorzy

wtorek, 10 lipca 2012

Chwalę się :)

Nie jescze nie lalką ;p ale tym w sumie trochę tez bo jutro moja kuzynka wysyła ja do mnie już :) a wysłała mi już zdjęcie mojego skarba  :) ale sie  cieeeszę :)

A co do głównego powodu to postanowiłam ,że pochwalę się moim miastem , mieszkam w małym miasteczku o nazwie Susz. a powód dla którego się chwalę jest taki ,że mimo ze jest to małe miasto w którym na ogół nic sie nie dzieję specjalnego , mimo ,że jest u nas naprawdę slicznie i mieszkamy w ślicznej okolicy ... w środku miasta jezioro do okoła mamy lasy itd itp.
to odbywa się u nas największy Triathlon w Polsce :) i od kilku ostatnich Triathlonów przyjeżdżają do nas nawet Gwiazdy :) tak więc jest to impreza co roku z coraz większym rozmachem i rozgłosem , ja mam mało swoich zdjęc z tego roku , było za gorąco żebym ciągała po mieście Kubusia ale podsylam kilka linków
a gwiazdy jakie u nas ostatnio zagościły to między innymi Karolak tu mozecie zobaczyć jak w tamtym roku wbiegał na mete http://www.youtube.com/watch?v=u0BiV_IeO7g
, Adamczyk , Dowbor, Tołpa, Sykut oraz wiele więcej a co roku wracają do nas i jest ich coraz więcej :) a więcej o naszym Triathlonie znajdziecie tutaj :


http://www.herbalifetriathlon.com/

"O tym, jak popularny stał się Herbalife Susz Triathlon świadczy fakt, że co roku bardzo chętnie udział w nim biorą gwiazdy telewizji i kina, a także dziennikarze. W zeszłym roku ambasadorami HST byli m.in. aktorzy Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk, w tym roku do Susza przyjechali także znani i lubiani aktorzy, Magdalena Boczarska i Marcin Dorociński oraz prezenterzy telewizji Polsat, Paulina Sykut i Maciej Dowbor a także np. Sidney Polak.


http://www.susz.pl/?aktualnosci.1406


a więc i Tosi nie mogło zabraknąć na rowerze w taki weekend :)

p.s zapraszam Was też na mojeo drugiego bloga tam od dziś codziennie nowe notki :) a w jednej z nich pojawi się zdjęcie na którym zdradzę jaka to lokatorka przybędzie :) tak więc zaglądajcie i wyczekujcie "albowiem nie znacie dnia ani godziny " hehe kto cierpliwy ten bd wiedział szybciej  niz zanim wyjawię na tym blogu :)
http://swiatzwyobrazni.blogspot.com/

5 komentarzy:

 1. z chęcią będę odwiedzać twojego 2 boga ;) ooo to fajna zabawa musiala byc!! :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam teraz trochę zdjęć tego miasteczka, i powiem że bardzo ładne! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki świetny rower :) Dla Little Dali jest tyle drobiazgów w sklepach, że zaczynam się zastanawiać czy nie kupić jakiegoś maleństwa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. adwokat rzeszów - dobry adwokat rzeszów i okolice

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...