Obserwatorzy

niedziela, 26 sierpnia 2012

Poddaje się...

bardzo lalkowy sierpień :
No więc poddaje się częściowo  z bardzo lalkowym sierpniem dlatego ,że w weekend obsługiwałam i pomagałam w przygotowywaniu wesela ... cały weekend więc padam z nóg i nie miałam siły robic zdjec ani nawet o nich myslec . . .
ale za to możecie spodziewać sie kilku postów z rożnymi zdjęciami, których jeszcze nie pokazałam a z niektórych jestem bardzo zadowolona :) (<skromnosć> hehe)

Wisiory:

A do dziewczyn do których poleciały wisiorki , czekam na waszą wiadomość czy coś się z nimi nie stało ... robiłam wisiorki na dwa sposoby i niestety jeden który jest u mnie i robiłam go tym sposobem co dla Was to zrobiły się wielkie "bąbelki" jakby powietrza. Więc niestety z waszymi też może się to dziać ale teraz testuję ten drugi sposób, i mam nadzieję ,że on będzie skuteczny. No i się nie martwcie jak coś bo to dopiero moje próby więc na pewno jak już moje wisiorki będą się idealnie trzymać i się nic z nimi nie będzie działo to polecą do Was kolejne :) :* tylko już bym chciała aby na pewno nic się z nimi nie robiło, z tymi wydawało się wszystko ok , a dopiero po kilku dniach wyszły "wady" :( Mam nadzieję ,że w poniedziałek do Was dojdą i okażę się czy jest ok. I sorki ,że nie w wiadomościach pryw. do każdej ale  padam i jestem na kompie dosłownie na minutkę 

A jeszcze nie wytrzymałam :

No więc troszkę się poddaję i zdradzę wam skrawek z makijażu anabelli ale nie pokażę Wam jeszcze całego mimo ,ze mam na to pozwolenie od Kamarzy , bo zdjecia mam od niej narazie tylko bo Anabella będzie najprawdopodobniej we wtorek :)


5 komentarzy:

 1. Już sobie wyobrażam "resztę" Anabelli :) Ma zaróżowione nawet końcówki uszu ! To musi być niesamowite mieć w domu lalkę z niepowtarzalnym makijażem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, ale ona musi być cudowna! *__* Czekam na całość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie moge się doczekać, wygląda bosko :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Look at the millions of cheap and nasty watches there are out there in the replica watches place, they are not worth the time and effort of putting them on your wrist. This is just a couple of aspects of why i despise cheap rubbish. A true watch lover wants something service able and repairable, that can last his whole remaining days on this planet. When paired with the replica watches sale pallet, the rolex replica watches will appeal to enthusiasts such as myself who would love that rolex replica uk watchesmalist look without forking over an exorbitant amount of cash for replica watches uk priced brand. Heck, the names attached to the project got our attention and got us thinking a lot, so it has at least succeeded at the initial hurdle where so many new rolex replica struggle just to be noticed. It like they know their customers have bought the classy dress watch so why not offer them this option as well and keep some market share.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...