Obserwatorzy

niedziela, 26 sierpnia 2012

Poddaje się...

bardzo lalkowy sierpień :
No więc poddaje się częściowo  z bardzo lalkowym sierpniem dlatego ,że w weekend obsługiwałam i pomagałam w przygotowywaniu wesela ... cały weekend więc padam z nóg i nie miałam siły robic zdjec ani nawet o nich myslec . . .
ale za to możecie spodziewać sie kilku postów z rożnymi zdjęciami, których jeszcze nie pokazałam a z niektórych jestem bardzo zadowolona :) (<skromnosć> hehe)

Wisiory:

A do dziewczyn do których poleciały wisiorki , czekam na waszą wiadomość czy coś się z nimi nie stało ... robiłam wisiorki na dwa sposoby i niestety jeden który jest u mnie i robiłam go tym sposobem co dla Was to zrobiły się wielkie "bąbelki" jakby powietrza. Więc niestety z waszymi też może się to dziać ale teraz testuję ten drugi sposób, i mam nadzieję ,że on będzie skuteczny. No i się nie martwcie jak coś bo to dopiero moje próby więc na pewno jak już moje wisiorki będą się idealnie trzymać i się nic z nimi nie będzie działo to polecą do Was kolejne :) :* tylko już bym chciała aby na pewno nic się z nimi nie robiło, z tymi wydawało się wszystko ok , a dopiero po kilku dniach wyszły "wady" :( Mam nadzieję ,że w poniedziałek do Was dojdą i okażę się czy jest ok. I sorki ,że nie w wiadomościach pryw. do każdej ale  padam i jestem na kompie dosłownie na minutkę 

A jeszcze nie wytrzymałam :

No więc troszkę się poddaję i zdradzę wam skrawek z makijażu anabelli ale nie pokażę Wam jeszcze całego mimo ,ze mam na to pozwolenie od Kamarzy , bo zdjecia mam od niej narazie tylko bo Anabella będzie najprawdopodobniej we wtorek :)


4 komentarze:

  1. Już sobie wyobrażam "resztę" Anabelli :) Ma zaróżowione nawet końcówki uszu ! To musi być niesamowite mieć w domu lalkę z niepowtarzalnym makijażem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, ale ona musi być cudowna! *__* Czekam na całość :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie moge się doczekać, wygląda bosko :D

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...