Obserwatorzy

czwartek, 28 lutego 2013

Różności... takie moje ostatnie bransoletki jakie zrobiłam :) a nasza dodosinka już się zaaklimatyzowała :)


 i trochę małego artysty -pastela sucha :) a ja w środę idę prowadzić zajęcia w przedszkolu :) będzie glina i będzie się działo ;p a jutro jadę do szkoły na ostatni bardzo ciężki zjazd w tym semestrze ... jak to przeżyje zwłaszcza historię sztuki to już chyba wszystko przeżyje /:D

 a takie pozytywne śniadanka :) mamy nadal :) dziś miałam robić hamburgery od podstaw ale M... wybył ... więc zrobię je na śniadanie jutrzejsze :)
przyszedł dziś też dysk z gwarancji :) dostałam całkiem nowy ... teraz porządkuje i go i komputery :) a kolejny czeka na wysłanie na gwarancje ... ja to mam pecha do tych sprzętów ...
a za to dostałam dziś uznanie reklamacji za zaginioną wysyłkę :) z poczty :) pamiętajcie jeśli wam zaginie a macie dowód nadania czy coś nie zastanawiajcie się tylko reklamujcie :) i pamiętajcie że w liście poleconym mogą iść tylko listy papiery itp... inaczej reklamacja nie zostanie uznana :D taka moja rada jak będziecie uzupełniać formularz reklamacyjny :D:) a tam trzeba napisać co było w kopercie :)
ja jestem bardzo zadowolona :) dostałam tyle ile napisałam i jeszcze cały koszt wysyłki do tego :) a myślałam że 5x wysyłka to już będzie maks i ze w tym juz bedzie zawarty koszt wysyłki :) a jednak nie :)

3 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...