Obserwatorzy

czwartek, 6 czerwca 2013

animacja poklatkowa ... "Lalka..."

Hej :) dziś chciałabym pokazać Wam moją animację poklatkową

Przygotowuję się pomału do animacji na pracę dyplomową bo mam w planie zrobić  animacje poklatkowe które byłyby uzupełnieniem prezentacji domku w skali 1:12 nad którym prace "trwają" ;)

tak więc dzisiejsza animacja w związku z brakiem czasu niestety jeszcze nie jest taka do jakiej dążę bo musiałaby mieć prawie ok 2000 zdjęć a ma ich ok 400 no i niektóre powinny byc poprawione ale na to też nie miałam czasu bo poprawiać mogłam po wrzuceniu do programu a program niestety odmawiał mi dziś posłuszeństwa i strasznie zacinał ;( robiłam ją praktycznie bez podglądu na wyczucie ... i jeszcze nie wygenerowałam w pełnej jakości bo to włączę na noc bo wyświetla ok + 300 minut do wygenerowania i niestety nawet jeśli wygeneruje się szybciej to i tak nie krócej niż  godzinę ;( robiłam na maksymalnych zdjęciach aby w razie w. uzyskać maksymalną jakość :)

tak więc bez zbędnego gadania :Jestem bardzo ciekawa co myślicie i czekam z niecierpliwością na opinie :) również na te "negatywne" na konstruktywną krytykę bo ona mi się naprawdę przyda ! muszę teraz duzo ćwiczyć i składać różnych szybkich animacji więc z pewnością niebawem będą jeszcze inne :) również w połączeniu poklatkowej z komputerową :)

gdyby kto wolał od razu na you tube bo wiem że ostatnio blogspot zjadał jakość filmiku to zapraszam :

1 komentarz:

  1. Please supply a replacement and it would seem sensible to have a spare so two please. I will take a replica watches in a week or so but if there is an issue with a watch that I purchase from you I do not want to hear well you will have to pay the fake watches back or we can't help you because we do not give refunds remember I will have this tag heuer replica uk saved for proof. Please also know I am a Law student getting ready to graduate and I will have my degree as a Lawyer and will take legal steps to remedy rolex replica sale that comes up with your company. Will be ordering another one today. I was a bit concerned as I tried replica watches through another website before and I never received it. Really happy with the service from you thus far. Hoping you can help me with the replica watches uk questions for the next purchase. Their customer service is a joke in my opinion.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...