Obserwatorzy

wtorek, 18 czerwca 2013

Pyszna Pizza ...

Witajcie.
Dziś zdecydowanie nie dietetycznie więc kto ma słabą wolę a jest na diecie ten wychodzi ;) hihi

Dziś przygotowałam pizzę - miałam praktycznie wszystkie składniki a przypomniałam sobie o konkursie w Dusiowej Kuchni
w którym do wygrania są przyrządy kuchenne ufundowane przez znaną już Nam firmę Emako.pl która oferuje designerskie i praktyczne przyrządy do kuchni.

Tak więc nie mając nic do stracenia :) upiekła się pyszna pizza w której przygotowaniu towarzyszyła mi urocza panienka :) ( niestety mój najwspanialszy pomocnik jest jeszcze w przedszkolu)

Przepis na ciasto do pizzy i inspirację, znajdziecie tu : http://www.dusiowakuchnia.pl/search/label/pizza

Zapraszamy na pyszną pizzę:

 Składniki na górę czyli jak kto lubi :) ( u nas: mozarella, ementaler, gouda, ser feta, papryka,pomidor, pieczarki, kiełbasa, chuda polędwiczka, i tuńczyk)


 I moja mała pomocnica :)
 Pizzę jak już robiłam to zrobiłam i dla  moich rodziców, I tu po raz kolejny świetnie spisała się taca z przykrywką z Emako.pl mogę spokojnie przetransportować gotową pizzę do moich rodziców , którą wystarczy tylko wstawić do piekarnika i zjeść ;) Kiedy nie miałam tej tacy przeważnie musiałam dzielić ja na dwie części i tak ją transportować .

1 komentarz:

  1. Unfortunately the rolex replica sale is for an anniversary present, I appreciate your kind offer of 30% discount on another watch however this wouldn’t be required. I can wait for the correct replica watches sale to be received by myself and make sure its the 42mm diameter one, then send you the incorrect one rolex replica sale if this helps. Because they no longer respond to my emails and probably not have the goods you offer in the internet, it can be assumed that it is probably a scam. Until now I have not a commodity. I’ll give you the last time the cartier replica uk to come to me an appropriate product or to refund me my money back. If you continue to have my mails tag heuer replica uk or I will not receive compensation, I will file a criminal complaint for fraud on my lawyer. Here are more suggestions of the tag heuer replica the number 36568 and number 10989. The watch with the number 16082 you have in stock.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...