Obserwatorzy

niedziela, 23 czerwca 2013

Truskawkowo ...

Zapach truskawek jest wyczuwalny  ostatnio chyba wszędzie ;) ... ja mam to szczęście, że mamy swoje truskawki i to dośc sporo....
u nas wszystko kręci się ostatnio w koło truskawek;) zwłaszcza blender ;) , ja miksuje i nie miksuje i pije i mrożę, moja mama porobiła kompoty i dżemy ... zapas jest już spory ... a truskawki w tym roku jakoś wyjątkowo uwielbiam:)

a w takie upały koktajle truskawkowe zastępują mi nawet posiłki

a jak je robię??...

truskawki świeże lub mrożone, trochę mleka 0,5 % ( w zależności od upodobań więcej lub mniej ) i ja lubię też kwaśny smak więc nie zawsze słodzę a jak już słodzę to słodzik ( rozkruszam na łyżeczce i wsypuje ) wszystko razem miksuje do uzyskania odpowiedniej dla siebie konsystencji i smacznego :)


słyszałam też o połączeniu truskawek z pomarańczą... koniecznie muszę spróbować :) a może wy już próbowaliście ...??? wersja truskawkowa i bardziej mleczna:)


 no to smacznego !!!:)


a co u mnie ??... ciągle sesja, dom, problemy itd... ale za to zjechałam po kilka cm :) ćwiczę kick boxing :) strasznie się cieszę, że w końcu się zdecydowałam wrócić do sztuk walki :)

no i staramy się kilka razy w tygodniu jeździć na rolkach a kuba na wrotkach :) juz mu coraz lepiej idzie :) a to zdjecie  sprzed kilku miesięcy jak jeszcze było dość chłodno ... w rolkach mojej siostry ale jednak i tak wolę swoje ,... ciasne ale własne ;) zapinam je ostatnio bardzo luźno i jest trochę lepiej chociaż mniej stabilnie ... w niedzielę wybieram się z tata na giełdę do pruszcza więc może wypatrzę jakiś rower a jeśli nie to już ostatecznie zamawiam mój wymarzony z allegro :) jupi ...


1 komentarz:

  1. In 1920s, Van Cleef & Arpels Van Cleef&Arpels has begun to design and accessories, replica rolex add more fun and poetic. In 2008 the family from the traditional extraction ingenuity inspiration, swiss replica watches create the rotating accessories collocation watch series, rolex replica full of charm. The new Charms series hard gem ornament, dazzling light show multiple material combination.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...