Obserwatorzy

piątek, 11 października 2013

Peeling kawitacyjny...

 Witajcie :) jakiś czas temu postanowiłam oczyścić swoją skórę, wybrałam się do kosmetyczki  i ta poleciła mi peeling kawitacyjny. Byłam już na nim kilka razy i jestem zachwycona :), taki zabieg trwa łącznie ok 1 h, wchodzi w niego masaż twarzy ( coś niesamowitego!!!) oczyszczanie skóry, peeling ultradzwiękami- specjalnym urządzeniem, ( jeśli mamy mocno zanieczyszczoną skórę to momentami jest odczuwalny dyskomfort ale do wytrzymania, i efekt po jest mega ) potem maska na twarz, która regeneruje i nawilża skórę, i na koniec krem nawilżający. Zabieg jest świetny i warto się na niego wybrać nawet jednorazowo :) Cena takiego zabiegu w naszym mieście to ok 45-50 zł

A co to jest peeling kawitacyjny ?? tak od profesjonalnej strony ...


Ostatnimi czasy wzrosła świadomość wielu osób na temat dbania o wygląd oraz zdrowie naszej skóry. Zjawisko to obserwujemy patrząc na wydłużające się kolejki do gabinetów kosmetycznych. Większość klientów owych gabinetów jest w pełni świadoma, swojej obecności u kosmetyczki – są tam po to aby utrzymać zdrową i piękną skórę. Decydują się więc na wykonanie profesjonalnych zabiegów.
Bardzo popularnym zabiegiem oczyszczającym skórę jest peeling kawitacyjny. Wykonywany jest on za pomocą specjalnego urządzenia , nazywanego skin cleaner’em, o którym dowiesz się więcej wybierając odpowiednią zakładkę z górnego menu. W skrócie, jest to urządzenie, które wytwarzając ultradźwięki oczyszcza naszą skórę.
Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegająca w porach skóry sebum.
Zastanawiasz się pewnie czym peeling kawitacyjny różni się od klasycznego peelingu. Oba zabiegi mają na celu złuszczenie martwego naskórka, przez co uzewnętrznia się młoda, zdrowa warstwa skóry. Kawitacja dale lepsze efekty ponieważ ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego rodzaju peelingu.
Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie ze względu na to, że odbywa się on bez wewnętrznej interwencji chirurgicznej. Dlatego też doskonale nadaje się on dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę. Najlepsze efekty osiągniemy stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc. 
 (źródło: http://www.peeling-kawitacyjny.com.pl/ )

przed zabiegami, w trakcie i po jakimś czasie


 Jak widać nie mam odstających skórek, moja skóra po takim peelingu jest naprawdę gładka i delikatna, do tego dzięki masce po peelingu, nawilżona i odświeżona, polecam robienie takiego peelingu najrzadziej raz w miesiącu :) wtedy skóra naprawdę będzie oczyszczona przez cały czas :) dzięki temu, że skóra jest oczyszczona łatwiej nam się pozbyć niedoskonałości :) Jestem zdecydowanie na tak i warto wydać ok 50 zł żeby skóra była odświeżona i odżywiona i pozbyć się martwego naskórka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...