Obserwatorzy

poniedziałek, 28 października 2013

Przenosimy się !!!:) Bardzo Ważne ...

Witajcie, decyzja zapadła... dość mam bałaganu :) kupiłam więc domenę  i postanowiłam zrobić jedną porządną stronę, na której wszystko połączę, będą osobne zakładki, dzięki którym będziecie mogli czytać tylko to co Was interesuje, nowy adres strony już działa, niebawem stare adresy będą automatycznie przekierowywać pod nowy adres, ale to dopiero jak się ze wszystkim uporam, a to może trochę potrwać, muszę ogarnąć wszystkie etykiety, zakładki, wszystkie posty ze wszystkich 3 blogów umieścić w jednym miejscu a trochę tego jest... plus jest taki, że nie będzie już zamieszania, nie będzie tych samych postów na 3 blogach, a Ci którzy śledzą wszystkie 3 blogi będą mogli robić to w jednym miejscu. Popracuję też nad profesjonalnym wyglądem i łatwym i przyjemnym interfejsem... wszystkie sugestie mile widziane :) 

a nowy już działający adres to :Jak Wam się podoba??:) moim zdaniem prostszy, taki całkiem mój i ogólny bo będzie tam wszystko połączone, będzie sztuka, będą lalki i będzie uroda, wszystko razem i jednocześnie osobno :) dzięki zakładkom i kategoriom :) 

to do zobaczenia, jak ogarnę ten cały bałagan... pewnie zajmie mi to z rok :!:!: ale myślę że warto :)

3 komentarze:

  1. nooo,super decyzja,bo wszystko będzie w jednym miejscu,poukładane :) jak dla mnie-BOMBA!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. No, nie zazdroszczę tej roboty. Dobry pomysł, ale blogów bym nie likwidowała całkiem, bo to dobre odnośniki. Powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. marzy mi się zrobienie z bloga strony internetowej,ale jestem za ciemna żeby to zrobić bez pomocy ;P

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...