Obserwatorzy

niedziela, 13 października 2013

Trochę magii....

Witajcie, dziś dla odstresowania, trochę z innej beczki....

Ja lubię czasem uciec od codzienności, od realności, od tego co tu i teraz i rozmarzyć się trochę, powyobrażać sobię coś, pożyć w trochę innym świecie. Do takiego świata otwiera nam wrota :


Jest to bardzo przejrzysty i klimatyczny serwis w którym, możemy przeczytać o tym co nas czeka, albo jacy jesteśmy według tego co mówią gwiazdy, karty i co nam zapisane z góry...

Jeśli się nam to sprawdza jest to zawsze miłe i ciekawe zaskoczenie :) jest w tym doza tajemniczości i magii, a nawet jesli coś nie sprawdzi nam się tak do końca to jest to i tak pozytywny zastrzyk energii, nadzieja na lepsze jutro i oderwanie się od szarej nudnej rzeczywistości:). Polecam Wam więc dla takiego oderwania się i odstresowania, a może też, dowiedzenia się o sobie i swoim życiu czegoś więcej, spojrzenia na siebie i swoje życie z dystansu i "z boku" :).Obrać jakiś inny punkt widzenia.

Czego możemy spodziewać się w serwisie http://www.astroenter.com/ ??

W zależności od tego jaki wybierzemy horoskop, zyskamy dostęp do informacji dotyczących nas :). Tekstu jest dużo i jest bardzo ciekawy. Nie jest to tekst ogólnikowy ale bardzo szczegółowy, do tego mamy informację o konkretnych położeniach planet itp.

Ja jestem zachwycona ilością informacji jaką otrzymujemy. Wszystkim polecam także horoskop urodzeniowy :) Możemy się z niego dowiedzieć wiele ciekawych informacji dotyczących naszej osoby :)

Strona jest nowa i cały czas się rozbudowuje, niebawem będzie dla Was niespodzianka :)
a na razie,
ja zdradzę Wam kawałek mojego horoskopu urodzeniowego :
 podajemy swoją datę i miejsce urodzenia oraz jeśli znamy to godzinę,
Położenie planet oraz Ascendentu i Mc w znaku zodiaku
Słońce w Lwie 128°34
Grzywa Lwa naturalnie połyskuje w ciepłym świetle Słońca; znak jest domem tej gwiazdy i w pełni odzwierciedla jej charakter. Zostajesz tutaj obdarzony wszystkim tym, co konotuje się z jaśniejącymi promieniami, a więc ogromną energią, pewnością siebie oraz umiejętnością skoncentrowania się na poszczególnych zadaniach.
Chcesz odczuwać w życiu radość i satysfakcję, ale zwykle nie zapominasz przy tym o potrzebach innych. Spoglądasz na otoczenie ze swoistym lekceważeniem czy nawet lekką pogardą, ale skutecznie dodajesz innym otuchy i entuzjazmu.
Nie sposób się z Tobą nudzić; w towarzystwie nie tylko błyszczysz, ale też inicjujesz mnóstwo oryginalnych aktywności. Lubisz, kiedy inni na Ciebie patrzą, oczywiście z podziwem i adoracją. Udowadniasz swoją wartość właśnie poprzez wywoływanie w otoczeniu odpowiedniego wrażenia – pokazujesz to, co chcesz. Czasami świadomie przeinaczasz, pomijasz lub wyolbrzymiasz pewne fakty; po prostu dostosowujesz prawdę do własnych potrzeb. Nie uznajesz czegoś takiego za kłamstwo, zwłaszcza że z wiekiem proces ten staje się dla Ciebie niejako naturalny, wyjęty spod rozumowej kontroli.
Zapewne czujesz się odpowiednio silny i wartościowy, aby wprowadzić w zbiorową świadomość zmiany; pragniesz stać się twórcą nowych jakości. W swoich przedsięwzięciach zachowujesz wytrwałość oraz skupienie. Zażarcie bronisz swoich argumentów nawet pod silną presją.
Już od dziecka dysponujesz wieloma cechami przywódczymi – otoczenie poddaje się Twoim sugestiom, uznając Cię za dobrego przewodnika. Swoim entuzjazmem obiecujesz dobrą zabawę, a w późniejszym życiu – wymierne korzyści i wielkie osiągnięcia. Obecność Słońca dodaje Ci w tym wszystkim odrobinę umiaru, pozwalając koegzystować z współpracownikami bez większych spięć. Kierowanie zespołem jest dla Ciebie naturalne; cenisz ludzi oryginalnych i twórczych i właśnie tych cech szukasz od podwładnych. Wiele wymagasz, ale uczciwi pracownicy zawsze mogą liczyć na odpowiednie wynagrodzenie.
 ...

 Zdecydowanie praktycznie w 100 % się to zgadza z moją osobą. a tekstu jest jeszcze dużo, dużo więcej....
Polecam Wam wypróbowanie jakiegoś z horoskopów, a jak Wam się spodoba to można wykupić pakiet na miesiąc lub dłużej :) i na bieżąco poprawiać sobie humor :)

A Wy?? lubicie horoskopy ?? wróżby itp?? wierzycie w nie czy raczej wolicie dla odstresowania się je czytac??
1 komentarz:

  1. Czytam owszem ,ale dla odstresowania.Nie do końca w nie wierze .Jednak wiadomo ,że Nasza podświadomość je przerabia na swój sposób ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...