Obserwatorzy

środa, 6 listopada 2013

Blog przeniesiony .... :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie, tak jak wymyśliłam, tak zrobiłam, jeszcze przede mną dużo pracy, jeszcze nie wszystko na docelowej stronie zmienione, ale przeniosłam i posegregowałam już wszystkie posty z bloga Misja Waga w Dół. Minus jest taki, że nie mogłam przenieść Waszych wyświetleń i komentarzy i, że nie mogę automatycznie przenieść obserwatorów. Więc wszystkich zapraszam teraz do obserwowania tej strony :
 http://www.paauliska-mylittleworld.pl/

Przeniosłam tam wszystkie posty jakie tu napisałam, są dodane takimi datami, jakimi dodawałam je tu. Na razie nie zamykam ani nie kasuję tego bloga, za jakiś czas postaram się, żeby po kliknięciu w linki związane z tym blogiem, było automatyczne przekierowanie na nową stronę :) 

A teraz o samej stronie, cobyście się nie pogubili. 

Postanowiłam wszystkie trzy blogi, połączyć w jeden, żeby nie było chaosu jaki się ostatnio zrobił, żeby wszystko było w jednym miejscu a Ci którzy śledzili wszystkie moje poczynania, mieli wszystko w jednym miejscu. Ale dobra wiadomość dla tych których interesują konkretne rzeczy, czyli jak poruszać się po kategoriach.

Na stronie, u góry pod nagłówkiem, są zakładki, po najechaniu na niektóre zakładki, dodatkowo się rozwijają, po kliknięciu na każdą zakładkę, przenosicie się do interesującej Was kategorii,
 i tak:
 jeśli jesteście zainteresowani moimi postępami w odchudzaniu, chcecie się przyłączyć lub poczytać jak mi szło i idzie ... to najeżdżacie na zakładkę o mnie (rozwijają się Wam dodatkowe opcje, klikacie na odchudzanie i macie tam wszystko związane z odchudzaniem, o czym pisałam.

Jeśli interesują Was recenzje, najeżdżacie na zakładkę recenzję i po kliknięciu jej wyświetlą Wam się wszystkie recenzje, jeśli interesują Was konkretne recenzje po najechaniu na zakładkę recenzje wyświetlą Wam się dodatkowe kategorie, przedmioty kuchenne są zarówno w kategorii inne jak i sprzęt.

Jeśli interesują Was posty dotyczące dbania o urodę, kosmetyków i wszystkiego co z tym związane, najeżdżacie na zakładkę Uroda i na nią klikacie, wyświetlą Wam się wszystkie posty z tym związane.

Jeśli interesują Was posty dotyczące gotowania i przepisy to najeżdżacie na zakładkę Gotowanie, to rozwiną Wam się dodatkowe kategorie i jeśli interesują Was wszystkie przepisy to najeżdżacie na zakładkę Przepisy, i po kliknięciu, wyświetlą Wam się wszystkie przepisy jakie dodałam na bloga, a jeśli interesują Was przepisy dietetyczne to najeżdżacie na zakładkę Dieta, wtedy pokażą Wam się wszystkie dietetyczne przepisy.

Poza tym na blogu są też inne kategorie, więc możecie pooglądać także inne rzeczy.
FB fanpage's pozostają wszystkie trzy, więc każdy kto lubi konkretne fb, będzie informowany tak jak do tej pory o nowościach na blogu w danej kategorii. 

NOWOŚCI!!:)

Nowością na blogu jest też możliwość wyszukiwania interesujących nas rzeczy, poprzez wyszukiwarkę po prawej stronie, na pasku bocznym bloga.

etykieta Sp - tą etykietą zostały oznaczone wszystkie sponsorowane posty.

You might also like- pod koniec każdego postu są małe okienka, są to proponowane posty znajdujące się na blogu, które mogą Was jeszcze zainteresować

Obserwatorzy - na bieżąco staram się dodawać nowe opcje do obserwowania, tak aby blogger nie był jedyną opcją obserwacji, wszystkie opcje znajdziecie na górze, pasku bocznym i na dole bloga,


Niebawem znikną wszystkie niepotrzebne rzeczy na blogu, zakładki wszystkie będą działać i będą uzupełnione, znikną stare zakładki dotyczące dawnego bloga, zmieni się nagłówek i zdjęcie w nim, oraz na bieżąco będę się starała ulepszać moją stronę :)

Mile widziane wszystkie uwagi, czy sugestie. Zwłaszcza, że jeszcze wszystko jest w trakcie "budowy"
I jak ?? myślicie, że to był dobry pomysł?? Że się to sprawdzi i będzie w końcu porządek, jak wszystko będzie w jednym miejscu, ale "rozdzielone" i poukładane ??


 Dla LALKOWICZÓW :)

A dla tych co śledzą Tosia my  little world  :) - jeśli interesują Was posty lalkowe wpisy to najeżdżacie na zakładkę Dolls i po kliknięciu jej wyświetlą się Wam wszystkie posty dotyczące lalek :) dodatkowo po najechaniu na tą zakładkę rozwijają się kategorie, które niebawem będą prawidłowo działać.

39 komentarzy:

 1. najchętniej będę lukała na przepisy ;)
  zapraszam do siebie na bloga :D

  http://redukcjatluszczu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. International Sea Cargo Agents in Delhi - List of international ocean freight services in Delhi and get international sea freight exporter shipping. Thanks you for sharing
  shipping company in delhi

  OdpowiedzUsuń
 3. Sonison packaging Offer High Quality & Best Strength Super Clear Packing Tape at Affordable Prices, Super Clear Tape Manufacturer Supplier Delhi. Thanks you for very nice its sharing
  Colored Packing Tape Manufacturer in Delhi

  OdpowiedzUsuń
 4. Get Details of Flooring Tiles Manufacturers And Dealers. ... Heat Resistance Tiles, Heat Resistant Terrace Tiles. Thanks you for sharing
  tile bonder manufacturer in delhi

  OdpowiedzUsuń
 5. Lifestyle is a elite magazine circulated to the elite at page parties. Lifestyle Magazine also circulated to the elite at clubs, lounge bars etc.
  Lifestyle Magazine

  OdpowiedzUsuń
 6. I’m not sure where you’re getting your info, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for fantastic information I was looking for this info for my mission. thank You. We are one of the best website designing and development company.
  Website Designing Company in Delhi
  Website Development Company in Delhi

  OdpowiedzUsuń
 7. Thanks for sharing this blog, this blog is very helpful information for every one.

  OdpowiedzUsuń
 8. Thanks for sharing this blog, this blog is very helpful information for every one.

  OdpowiedzUsuń
 9. Thanks for sharing this blog, this blog is very helpful information for every one.

  OdpowiedzUsuń
 10. I want to say that this post is awesome, nice written.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. A very well-written post. I read and liked the post and have also bookmarked you.

  OdpowiedzUsuń
 13. You have a real ability for writing unique content. I like how you think and the way you represent your views in this article.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...