Obserwatorzy

wtorek, 7 stycznia 2014

Malbork - Odwiedzamy "stare śmieci" i Pierwszy raz Kuby na lodowisku :)

Witajcie, u nas nic nowego... ciągle w biegu, już zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś znów będę ze wszystkim na bieżąco i na czas :) chociaż tak, jest też w tym trochę mojej winy bo ostatnio pozwalam sobie odpoczywać :D ale dobrze mi z tym :) - poniekąd
W nowym roku szykuje się u nas cała masa zmian :), oby na lepsze :) mam też ambitne plany, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :)

A dziś zostawiam Was z naszą fotorelacją z ostatniego wypadu do Malborka, było cudnie :) ale wróciliśmy mega zmęczeni, oczywiście pociąg do domu miał godzinę opóźnienia ;( dobrze, że chociaż nowy i ładny i ogólnie bardzo przyjemny :)
 takie śliczne serwetki udało mi się kupić, miałam na nie ambitne plany świąteczne ale niestety nie zdążyłam nic zrobić ...będą jak znalazł za rok ;)
 i takie cudne malutkie serwetki do kartek itd:)


 Kuba oczywiście też wrócił z nowymi łupami :)
2 komentarze:

  1. Gdybym wiedziała że się wybierasz do Malborka, to byśmy sie może poznały bliżej na jakieś kawce ;)
    Mieszkałam niedaleko Malborka, a obecnie za Sztumem więc i tak mam rzut beretem ;). Z chęcią bym się spotkała z kimś z blogowego świata ;),a wszyscy przeważnie są gdzieś daleko ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Malbork! byłam,widziałam! :D fajnie takj wyrwać się z chaty :) spędziliście napewno miłe chwile :) A Kuba odważnie wygląda w tych łyżwach i kasku :) a Malutką nieźle wymęczyły spacerki :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...