Obserwatorzy

piątek, 10 stycznia 2014

Multikredka do wanny

Witajcie, dziś kolejne z akcesoriów do kąpieli :) tym razem multikredka do wanny, zakupiona (chyba w naturze, ale na pewno w jakiejś drogerii w galerii)
 Cena nie najgorsza za tyle kolorów.
Kształt ma bardzo oryginalny :). I zdecydowanie jest dobry do trzymania dla małych dzieci. Mimo, że kredka w wodzie się rozpuszcza to nie trzeba obawiać się tego, ze na chwilę wypadnie dziecku do wanny. Na sucho maluje ostro i dość tępo, a na mokro ma mocne kolory i miękko maluje. Polecamy spróbować i tak i tak. Kolory ma bardzo ładne i wyraziste. Maluje się nią bardzo wygodnie i fajne jest to, że nie trzeba zmieniać kredek tylko wszystkie kolory trzymamy na raz w ręku.
Kredka jest nietoksyczna, ale jeśli będziemy chcieli malować nia po ciałku, to niestety do najłatwiejszych to nie należy :d być może jeśli ją na dłużej zamoczymy to będzie to łatwiejsze ale na wpół suchą jest to trudne, aby było widać kolor na skórze. Kredka mimo że jest kredką więc "trze" się nią po wannie, to zmywa się bez większego oporu. Z pomocą gąbki to już całkiem pikuś. Nie sprawdzaliśmy czy wysycha po zostawieniu, zupełnie o tym zapomnieliśmy.
Kredka nam się bardzo podoba i jest bardzo ciekawa. Myślę, że to super alternatywa dla "zwykłych" kredek do wanny, no i lepszy pomysł jeśłi dziecko jest małe, bo kredka się nie połamie tak łatwo.

plusy:
wyraziste kolory
ilość kolorów
wszystkie kolory na jednej rączce
poręczność
kształt
zmywalnosć
nietoksyczność
zapach

minusy:
ciężko się rysuje po skórze ( ale wiadomo to kredka do wanny i kafelek ;) )

My jesteśmy tą kredką zachwyceni :) i zdecydowanie polecamy :) nawet dla małych dzieci :)  Na suchej wannie:
 Na mokrej wannie:

 Na suchej wannie:

4 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...