Obserwatorzy

wtorek, 10 czerwca 2014


Jak wybieliłam zęby w domu? Szybka metoda, bez stresu i kosztów!
Moja metoda na śnieżnobiały uśmiech! :)
Jakiś czas temu pokazywałam Wam moje efekty z wybielaniem, dla tych co przegapili, i są ciekawi jak można takie efekty osiągnąć, jest poniższa notka.

Kochani!

Na samym początku przepraszam, że mnie troszkę nie było, ale sesja, zaliczenia, koniec roku – mam nadzieje że zrozumiecie. Dzisiaj postanowiłam napisać notkę, która sprawi że Wasz uśmiech będzie idealny – jeśli jeszcze nie jest. Więc czytajcie uważnie bo za kilka dni, będziecie prezentować się o niebo lepiej! :)

Zawsze marzyłam o białych zębach. Kto by nie marzył? Każda zagraniczna jak I polska gwiazda ewidentnie wybieliła zęby. Białe zęby świadczą o tym jak, kto o siebie dba. Wiadomo, uśmiechem najłatwiej zjednać ludzi, sprawić abyśmy byli lubiani, szanowani I podziwiani. Jednak nie każdy ma uśmiech który przykuwa uwagę... chyba że uśmiechy tego rodzaju ;))

http://4.bp.blogspot.com/-yRJoKoqRHbk/UHZ7iRiUoyI/AAAAAAAAAig/s1PbpAd6sto/s1600/Funny+Ugly+Faces_2.jpg

Ale bez żartów, do rzeczy.
Ja chciałam uśmiechać się jak Britney Spears, Doda czy Jenifer Lopez. Niestety, moje zęby kiedyś miały żółtawy odcień, były dużo ciemniejsze, mimo że nie palę, nie piję kawy, a kolę starałam się pić przez słomkę.
Zaczęłam jednak szukać w internecie rozwiązań. Przeglądałam youtube, fora, recenzje i wszędzie mowa była o Whitetime – systemie wybielającym. Troche obawiałam się kupić produkt, bo nie byłam do końca pewna czy rzeczywiście działa tak jak ludzie piszą. Przekonał mnie ich fanpage na facebooku, bo produkt lubi ponad kilkadziesiąt tysięcy osób. Firma rozwija się na inne kraje, ludzie zachwyceni, bach I kupiłam. Zadzwoniła do mnie przemiła Pani z ich firmy, zaproponowała płukankę w
promocyjnej cenie ale odmówiłam bo najpierw chciałam zobaczyć efekty.

Produkt przyszedł kurierem następnego dnia. To co rzuciło się w oczy to bardzo ładne pudełko, zerwałam pasek “ Zerwij z szarą rzeczywistością “ ( haha, cieszyłam się jak dziecko :D )


I przystąpiłam do wybielania.


Odcisnęłam swoje szczęki, wycisnęłam do nich żel i wszystko nałożyłam na zęby Ludzie w internecie pisali, że najlepiej nałożyć te nakładki na 2 -3 godzinki, co też uczyniłam.  Kiedy zdjęłam wieczorem nakładki, i podeszłam do lustra zobaczyć efekty... NIE MOGŁAM UWIERZYĆ W EFEKTY!
Nie, nie wypadły mi zęby ;) ZA TO STAŁY SIĘ NAPRAWDĘ JAŚNIEJSZE!! Nakładałam żel Whitetime codziennie wieczorkiem, dosłownie po kilku dniach, nie musiałam więcej! Zęby są białe !
Sami oceńcie efekt wybielania. Mimo, że moje zęby nie są do końca proste to dzięki temu jakie są teraz białe, mogę śmiało sie uśmiechać bez żadnych obaw :)
W każdym razie znalazłam w internecie kod promocyjny. Jeżeli chcecie sobie wybielić zęby, to wejdźcie na strone producenta ( taniej kupić w internecie bo w aptekach czy u dentystów prawie 2 razy drożej).

TUTAJ STRONA PRODUCENTA >> www.whitetime.pl/wybielanie
Kiedy będziecie składać zamówienie, to koniecznie wpiszcie zniżkowy kod : ONET ( dzisiaj jeszcze działa, sprawdziłam ). Onet jest partnerem tego Whitetime więc dają rabaty dla swoich czytelników.

Mam nadzieje że notka Wam pomoże. I wy również będziecie mogli cieszyć się białym uśmiechem. Za kilka dni napiszę coś nowego ;) Buźka

4 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...