Obserwatorzy

piątek, 26 września 2014

BingoSpa Koncentrat do domowego body wrappingu - Koncentrat cynamonowo kofeinowy z komórkami macierzystymi cytrusów

 Witajcie dzisiaj mam dla Was recenzję świetnego moim zdaniem kosmetyku do domowego bory wrappingu

http://www.bingosklep.com/koncentrat-cynamonowokofeinowy-komorkami-macierzystymi-bingospa-p-494.html

Na początek chciałabym zaprosić Was na moją recenzję wideo (zapraszam na youtube) :


Na początek kilka słów od producenta:


Koncentrat cynamonowo - kofeinowy z komórkami macierzystymi Bingospa to preparat do wykonywania zabiegów "body wrapping" (owijania ciała folią w celu wzmocnienia absorpcji przez skórę aktywnych składników). Zawiera maksymalną ilość olejków: cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego i kofeiny, które są jednymi z najskuteczniejszych aktywnych substancji redukujących podskórną tkankę tłuszczową.

Komórki macierzyste

są podstawowymi komórkami występującymi w organizmach. Mają bardzo ważne właściwości – regeneracyjne oraz samodzielnej przemiany na inny typ komórek. Dlatego też komórki macierzyste są podstawą życia i odnowy każdego organizmu. Ich zdolności podziału są praktycznie nieograniczone i nieskończone. Po podziale komórka może pozostać w formie macierzystej bądź, dzięki zdolności komunikacji pomiędzy komórkami i samodzielnym rozpoznaniu środowiska, ulec konwersji do innego typu. Jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda regeneracji uszkodzeń tkanek oraz ich odmładzania poprzez tworzenie nowych i zdrowych komórek.

Dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się właściwości aktywnych składników redukujących tkankę tłuszczową  i komórek macierzystych z pomarańczy, pozytywnie oddziałujących na niedoskonałości skóry spowodowane cellulitem, koncentrat ujędrnia skórę, nawilża ją i wygładza.
Unikalna receptura powoduje, że koncentrat redukuje „skórkę pomarańczową”, ślady rozstępów i przyśpiesza spalanie komórek tłuszczowych. Skuteczność i rezultaty są uzależnione od systematycznego stosowania.

Sposób użycia: 
  • nałożyć cienką warstwę preparatu na skórę w miejscach odkładania się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, biodra; owinąć ciało folią. Czas trwania zabiegu 15-45 min. zależny od reakcji skóry. Na zakończenie zabiegu usunąć folię, a niewchłonięty koncentrat zmyć z powierzchni skóry.
Produkt o bardzo silnym działaniu. Przed użyciem należy koniecznie wykonać próbę uczuleniową: niewielką ilość preparatu wmasować w skórę na przedramieniu i pozostawić do następnego dnia, sprawdzić reakcję skóry - lekkie zaczerwienie jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienie nie zniknie po 24 h - preparatu nie stosować.
Preparatu nie powinny stosować: dzieci i kobiety w ciąży, osoby uczulone na którykolwiek ze składników (składniki, na które szczególnie należy zwrócić uwagę to: olejek z goździkowca korzennego, olejek cynamonowy, aromat paprykowy), osoby ze skórą wrażliwą lub naczynkową, osoby mające problemy z krążeniem.


Ode mnie:
Ten koncentrat to zdecydowanie jeden z moich ulubionych. Ma ekstra działanie, wygładza skórę i widocznie zmniejsza cellulit. Dodatkowy plus zyskuje za opakowanie z pompką dzięki czemu łatwo jest go wyostać w niedużej ilości, a koncentrat jest bardzo wydajny. Ma też świetny skład co odpowiada zdecydowanie za jego działanie. Moim zdaniem koncentrat ten jest dobry i na początek i dla zaawansowanych. Skóra po nim jest lekko zaczerwieniona ale szybko to mija. Już po samym zabiegu możemy zobaczyć, że skora jest ściągnieta, napięta i  wygładzona, oraz nawilżona. Zdecydowanie polecam bo to ten z koncentratów który warto włączyć do domowych zabiegów body wrappingu, któe są moim zdaniem najskuteczniejszą walką z cellulitem.

plusy:
  -konsystencja
-opakowanie
-wydajność
-działanie
-do zabiegów domowych body wrappingu
-skuteczność
-zapach
-cena
 
minusy:
dla niektórych może być nim zapach -dość mocny, ale ja osobiście go lubię

Podobny kosmetyk znajdziecie tutaj w dużo większej wersji i w rownie fajnym opakowaniu :


11 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...