Obserwatorzy

środa, 7 października 2015

Hair Master Cup - Targi Gdańskie Uroda - I miejsce w konkursie

witajcie, pozostawię Was jeszcze na chwilę w temacie około fryzjerskim. W niedzielę byliśmy na Gdańskich targach Uroda w Amberexpo. Było bajecznie i magicznie a emocje osiągnęły szczyt :)
Piotr Karczewski kolejny raz wziął udział w konkursie fryzjerskim Hair Design, a ja wykonywałam makijaż

do stylizacji stworzonej przez chłopaków. Modelem był Adam Kuncicki. Przy okazji zapraszam Was też na stronę Adama: http://adamkuncicki.pl/
Emocji była masa, zwłaszcza przy trzymaniu kciuków i ogłaszaniu wyników. Piotr miał już w tym konkursie rok rocznie po kolei 4,3 i w tamtym roku 2 miejsce, więc nie ukrywam,  że wszyscy liczyli na to, że w tym roku będzie wymarzone 1. No i jest :) Piotr stanął na wysokości zadania, zrobiła mega koloryzację, i bardzo pomysłowe strzyżenie. do tego całą stylizację dopełnił strój i makijaż który wykonałam, delikatny i lekko podkreślający cały motyw. Fiolet wpasowały się w tegoroczny klimat i kolorystykę targów. W dodatku Piotr zajął również 1 miejsce w konkursie na fryzjera w powiedzie Kwidzyńskim. Najserdeczniejsze Gratulacje!!!


Od firmy Nanshy otrzymałam super pędzelki do blendowania cieni i do eye linera, serdecznie dziękuje
 tutaj razem cała nasza 3 :)
 zmęczeni, jeszcze przed ogłoszeniem wyników...
Z targów przywiozłam całą masę kosmetyków do paznokci, w tym całą masę produktów mistero milano więc już niebawem pochwalę Wam sie wszystkim co upolowałam :) większość zdjeć również mojego autorstwa.

A już w listopadzie, odbywać się będzie w Amberexpo targi gier planszowych, może ktoś z Was się wybiera ? bo my z pewnością tam będziemy razem z Kubą :)

11 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...