Obserwatorzy

poniedziałek, 14 listopada 2016

Testujemy Okulusa - Samsung

Od kilku dni mamy w domu Okulusa :) z firmy Samsung. Zdecydowanie jeśli macie mozliwość wypróbowania polecamy, bo jest to naprawdę ciekawe doświadczenie, ja nie myślałam, że aż tak jest w stanie to wpłynąć na nasze odczucia i wrażenia i tak nas przenieść w świat który oglądamy. Zakładając okulary mamy wrażenie, że naprawdę jesteśmy w tym miejscu na które patrzymy :)
Jeśli chodzi o długoterminową zabawę, to na pewno nie polecam :) my nie przetestowaliśmy jeszcze na pewno wszystkich opcji, ale myślę, że po dłuższej zabawie, w końcu się to nudzi ;) najfajniej jest zdecydowanie na początku bo jest to naprawdę coś zupełnie innego :)
Co do użytkowania przez dzieci, to również długie użytkowanie na pewno nie jest korzystne i nie polecam aby dzieci się tym przez dłuższy czas bawiły bo może to negatywnie wpływać na chociażby mózg i błędnik, no i do tego oczy, które są bardzo blisko ekranu. Oczywiście Kuba jest zachwycony i chciałby ciągle się tym bawić i po kilka razy oglądać nawet to samo :) Do tego trzeba uważać na dzieci, żeby się nie uderzyły podczas takiej zabawy bo oczywiście tracą poczucie otoczenia :)

To teraz zobaczcie jak wyglądał nasz pierwszy kontakt z Okulusem :)


11 komentarzy:

  1. When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the 1:1 IWC is made of gold, then this also places in the category "jewelry watch".The Rolex Submariner Watches are worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.

    OdpowiedzUsuń

  2. شركة نقل عفش من الرياض الى الدمام الاحساء الخبر

    <a href="https://khalejmovers.com/%D9%86%D9%82%D9%84-%D8%B9%D9%81%D8%B4-%D8%A7%D9%84%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D8%B6-%D8%AC%D8%AF%D8%A9-%D9%85

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...