Obserwatorzy

niedziela, 18 grudnia 2016

Edukacyjne zabawki - Pomysły na prezent 2016

Tym razem mam dla Was propozycje zabawek bardziej Edukacyjnych, ale również takich którymi zabawa sprawi dzieciom masę radości.

Nasz hit to model edukacyjny, nasz niestety stracił oko w niewiadomym momencie, ale to naprawdę fajna edukacyjna zabawka, dziecko może samodzielnie go rozkładać i składać, nie ma z tym większych trudności, do tego jeśli czyta to już samo świetnie przeczyta w dołączonej książeczce co jest czym i za co jest odpowiedzialne. Po złożeniu możemy model zamknąć w plastikowej osłonce dzięki czemu, może spokojnie spać i się nie rozpadnie i nie pogubi ( nie wiem jak my to zrobiliśmy, ze zgubiliśmy Zenkowi oko) Długi czas zastanawiałam się nad kupnem i okazało się strzałem w 10.Więc polecamy dalej. Do tego model ma całkiem spore rozmiary więc elementy są całkiem duże, wystarczające żeby dobrze im się przyjrzeć.

Znalezione obrazy dla zapytania model człowieka toysrus
zdjęcie pochodzi stąd: http://farma-zony.blogspot.com/2014/11/edu-sience-edukacyjny-model-czowieka.html

Elektroniczna gra edukacyjna. Polega ona na łączeniu za pomocą dwóch "długopisów" pasujących par. My mamy wersję dla starszych dzieci z językiem angielskim, jest tam naprawdę ogromna ilość róznych kartek z wieloma słowami i pasującymi do nich obrazkami, i jest świetne dla Wszystkich dzieci, bo są tam i łatwe słowa i dość trudne, takie nadprogramowe. :) Za taką wielką ilość słów i kart, cena jest naprawdę super. Do tego gry są z różnymi tematami, więc można je dobrać indywidualnie do dziecka.

Content wrapper

Puzle obserwacyjne Janod w walizce, odkryłam je niedawno i jesteśmy nimi zachwyceni, tym bardziej, że uwielbiamy puzzle, a także odszukiwanie elementów na zatłoczonych obrazkach, połączenie tego razem jest dla nas idealnym rozwiązaniem, do tego rozwijają spostrzegawczość i skupienie u dzieci. Zdecydowanie warto takie puzzle mieć :)
Puzzle obserwacyjne w walizce Janod - Szkoła 
Kolejną rzeczą marki Janod są  puzle magnetyczne Mapa Świata, idealny prezent dla podróżnika i fana puzzli, u nas wszystkie mapy są mile widziane i chętnie oglądane więc to również świetnie się sprawdzi :) do tego wielkość mapy jest super. a mniejsze dzieci mogą dopasowywać puzle kolorami. Więc również nie będą miały z tym problemu, jeśli chodzi o angielski, mamy globus z niemieckimi nazwami i sprawdza się super mimo, że niemieckiego się w domu nie uczymy, więc angielski jest jeszcze lepszym rozwiązaniem :)
Puzzle magnetyczne Mapa świata Janod

 Projektor z przeźroczami, z możliwością doboru różnych tematów, idealnie sprawdzi się dla dzieci, które muszą jeszcze coś porobić zanim zasną:
 
Dumel Jinn, my mamy już w kategorii zwierzęta, teraz na święta zamieszka u nas 5 kategorii :) super zabawka, poprzez odrzucanie i dedukcję jinn zadając pytania odgaduje co mamy na myśli :) I naprawdę jest w tym dobry, do tego w swojej bazie ma mega dużo haseł, więc nie trzeba się obawiać że wybierzemy coś czego nie zgadnie. 
DUMEL MAGIC JINN SUPER Czyta w Myślach 5 kategorii


Kolejną zabawką która pozwoli nam na sprawdzenie swojej wiedzy jest Eugeniusz w tą grę w odróżnieniu od poprzedniej, gramy już w gronie większej liczby osób :) i jest przy tym dużo śmiechu i wytężania mózgu  :
Dumel Doktor euGeniusz PL nr 61270

A dla Wszystkich miłośników sprawdzania swojej wiedzy w grze Państwa i miasta, mamy propozycję elektroniczną :
Podobny obraz 
A jeśli lubicie tego typu gry rodzinne spodoba Wam się również gra prawda czy fausz:


 
 


 

Jako ostatni gadżet, który po zainstalowaniu na telefonie odpowiednich aplikacji jak np. zwiedzanie różnych miejsc świata itd może również pełnić fajny edukacyjny gadżet. Niestety tańsze wersje nie dorównują wersji Samsunga, ale są wystarczające bo, taki gadżet mimo wszystko może się szybko znudzić.
Podobny obraz

19 komentarzy:


 1. In both men and women, I think Hermes handbags and the Rolex Watches are used more interchangeably than watches for men and women.It is particularly common to see women wearing men's Luxury Breitling Watches. Me, for example, I wear Original Omega Watches Must 21 of my boyfriend with the black rubber strap.There are many legitimate 1:1 IWC online retailers that sell new certified watches.?At their lower prices, Cartier watches become watches at discounted prices and that's a good thing! Rolex Submariner Watche have splendid styles and designs giving the product a unique style.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice blog! Thanks for sharing with us. It was really helpful for me.
  Digital Marketing Company
  SEO Services Company

  OdpowiedzUsuń
 3. hello sir,
  thanks for giving that type of information. Really enjoyed this blog post. Really looking forward to reading more. Much obliged.
  digital marketing company in delhi

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks for giving great kind of information. So useful and practical for me. Thanks for your excellent blog, nice work keep it up thanks for sharing the knowledge.
  interior designer company in noida

  OdpowiedzUsuń
 5. I feel happy about and learning more about this topic. keep sharing your information regularly for my future reference. This content creates a new hope and inspiration with in me. Thanks for sharing article like this. the information which you have provided is better then other blog.
  Best IELTS Coaching in Dwarka

  OdpowiedzUsuń

 6. افضل شركة تنظيف بالاحساء شركة تنظيف بالاحساء
  شركة مكافحة حشرات بالخبر شركة رش مبيدات بالخبر
  شركة مكافحة حشرات بالجبيل افضل شركة مكافحة حشرات بالجبيل
  شركة رش مبيدات بالدمام شركات رش مبيدات بالدمام
  شركة مكافحة حشرات بالاحساء

  OdpowiedzUsuń
 7. Usually I never comment on blogs but your article is so convincing that I never stop myself to say something about it. You’re doing a great job Man,Keep it up.
  Ireland Education Consultants In Delhi

  OdpowiedzUsuń
 8. The first thing I look for is personalization. This is so easy, I really enjoyed this post. Check out this unrelated link. I wrote about the IELTS.
  IELTS Coaching in Dwarka
  IELTS Coaching in Dwarka

  OdpowiedzUsuń
 9. Bharat CSP Agents are those individuals who acts as an agent of the bank at places where it is not possible to open branch of the bank.

  Apply CSP
  CSP registration
  CSP provider
  bank CSP
  CSP kisok
  kisok banking

  OdpowiedzUsuń
 10. We have worked with many businesses in New Zealand and abroad and we have found that although there has been massive growth in technology, most small to medium sized business owners have been left behind.

  Website Development Services in New Zealand
  Software Development Services in New Zealand
  E-Commerce Development Services in New Zealand
  Content Writing Services in New Zealand
  Digital Marketing Services in New Zealand
  Pay Per Click Services in New Zealand

  OdpowiedzUsuń
 11. Oxigen BC Private Limited Company is India's Largest CSP Provider, which works in all the states of India to open customer service point of all banks. Such as - sbi, boi, bob, pnb etc.

  CSP Apply
  CSP Online Application
  Online CSP Apply
  CSP Registration
  CSP Online Application
  CSP Provider

  OdpowiedzUsuń
 12. A large number of people, particularly the migrant laborers and factory workers do not have a saving account and even not able to open an account due to lack of valid address and ID proof. As a result they face difficulties to save their earnings in a safe place and look out for solution to send money to their families.

  CSP Apply
  CSP Online Application
  Apply for CSP
  Top CSP Provider in India
  Apply Online For Bank CSP

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...