Obserwatorzy

niedziela, 18 grudnia 2016

Pomysły na prezent dla dzieci - Święta 2016

Witajcie, dziś postanowiłam zebrać Wam tu zabawki, którymi w ostatnim czasie mieliśmy okazję się zachwycić i sami je kupiliśmy i sprawdziliśmy :) Może kogoś jeszcze zainspirujemy jeśli nie macie nadal pomysłu.

Z interaktywnych pluszowych przyjaciół, nasze typy to:

Interaktywny Miś, my mamy Tadzia, mimo, że aplikacja niestety jeszcze jest skopana i czekamy na aktualizację, żeby działała poprawnie i włączanie misia mogłoby być inne, bo trzeba wyciągnąć cały box na baterie żeby go "obudzić" po chwili używania, poza tym jest naprawdę super, ma różne zabawy, dzięki czemu nadaje się spokojnie też dla starszych dzieci, jest w nim liczenie, mnożenie, alfabet, zgadywanie dzwięków ptaków i wiele więcej, do tego ma świecące serduszko, nagrywanie głosu, 10 fajnych polskich piosenek. Zdecydowanie jeśli szukacie interaktywnego Misia ten będzie super. 
http://cdn.biedronka.pl/thumbnail/cropped/640x310/products/images/31350/interaktywny_pluszak_twoj_edukacyjny_przyjaciel_4x2.jpg

Interaktywny zwierzak. My od dawna szukaliśmy fajnego zwierzaka, który nie robi prawdziwej kupy ;), Zwierzaków na rynku jest cała masa, ale tak naprawdę większość, albo tylko chodzi albo szczeka, a nie reaguje na głos itd. Kiedy trafiliśmy na Lucy to był strzał w 10. Reaguje na 12 różnych komend głosowych, bardzo sprytnie wykonuje różne triki, chodzi, kładzie się siada, staje na przednich łapach, Moim zdaniem to najfajniejsza opcja z interaktywnych zwierzaków. Nasza Lucy dostała prawdziwą miskę, kojec dla psa, kostkę i obrożę. Dzięki czemu ucichł też temat kupna żywego zwierzęcia, na które niestety na razie nie mamy warunków - jeśli chodzi o psa lub kota.
Znalezione obrazy dla zapytania pies lucy 

Trochę już klasyk interaktywnych zabawek, pamiętam jak byłam dzieckiem i marzył mi się Furby , wtedy mówiły tylko po angielsku i nie były jeszcze tak cyfrowe. Potem nie były dostępne w sprzedaży. Kiedy tylko je wznowiono ulepszone, jeden zamieszkał u nas. Ma już kilka lat i nadal świetnie działa i wygląda, teraz można kupić jeszcze bardziej bajeranckie i do tego taniej niż wcześniej. Można też śmiało kupić używanego, bo to naprawdę solidne zabawki. Do tego jest też aplikacja, która bardzo fajnie działa z Furbym. Do wyboru są mówiące np. po Polsku i Angielsku, My mamy wersję angielską, chciałam, żeby Kuba ćwiczył zwroty po angielsku, ale teraz nie wiem, czy jednak nie kupiłabym wersji Polskiej, żeby dzieciaki miały więcej frajdy jak od razu rozumieją co mówi. 
Znalezione obrazy dla zapytania furby

No i kolejny klasyk czyli zwierzątko zamknięte w jajku. Tamagotchi, my mamy kilka zwykłych zwierzaczków i oryginalnego Tamagotchi, i mimo, że te zwykłe są całkiem spoko to oryginalny jednak jest lepiej wykonany, działa na zwykłych bateriach i ma rózne fajne opcje. Jeśli Wasze dzieci lubią opiekować się zwierzątkami to będzie idealny prezent. Do tego uczy dzieci odpowiedzialności. My kupiliśmy używanego, mamy go również kilka lat i nadal dobrze działa i wygląda :) więc również śmiało można rozejrzeć się za używanym, naszego kupiliśmy nawet w oryginalnym opakowaniu a za dużo mniejsze pieniądze :)
Znalezione obrazy dla zapytania tamagotchi


To nasze propozycje jeśli chodzi o interaktywne zabawki, ale jeśli Wasze dzieci lubią Pluszaki i zwierzaki, to świetnie się sprawdzą również klasyczne pluszaki i przytulanki, i te malutkie, które można wszędzie ze sobą zabrać np.Kubie w podróżach towarzyszy Mariusz, z serii pluszaków z niebieskim noskiem, są naprawdę milusi w dotyku, mają też wypełnienie groszkowe w części, dzięki czemu można je usadzić. No i jest mały i uroczy.
Znalezione obrazy dla zapytania pluszak niebieski nosek
A dla miłośników pluszaków sprawdzą się duże pluszaki :) My mamy żabę, tygrysa i psa. Są świetnymi kompanami wszelkich zabaw.
Content wrapper

Zapraszam do kolejnego postu, gdzie będzie propozycja innych zabawek :)

10 komentarzy:


  1. When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the 1:1 IWC is made of gold, then this also places in the category "jewelry watch".The Rolex Submariner Watches are worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...